תנאי השירות באתר

"דן פיטנס" מציעה את האתר, המכיל את המידע, הכלים והשירותים זמינים לכם, המשתמשים. השימוש מותנה בהסכמה עם כל התנאים והמדיניות שמפורטת כאן. בעת השימוש באתר ובשירותיו אתם מבטאים את היוועדכם ואת הסכמתכם לכל התנאים באתר. התנאים תקפים לגבי כל המבקרים והמשתמשים באתר ללא יוצאי דופן.

קראו את תנאי השירות בעיון לפני שתיגשו לגלישה ושימוש בכל תוכן זה או אחר הנמצא באתר. אם אתם לא מסכימים עם התנאים והמדיניות של ההסכם, אז אל תיגשו לכל תוכן או שירותים שהאתר מציע.

לפני השימוש בשירותי ובתוכן האתר עליכם להיוועץ ברופא ובמדריך כושר מוסמך. תוכניות האימון אינם מהוות תחליף לכל בעל מקצוע כזה או אחר, ושימוש בהן הוא על אחריותכם בלבד.

תכניות האימון מכילות תכנים מקוריים, כל העברה או העתקה מהווה עבירה על החוק.

תוכלו לראות את הגרסה העדכנית ביותר לתנאים ולמדיניות האתר בכל עת באתר, בעמוד זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק במדיניות ובתנאים ע"י עדכונים או שינויים באתר. המשך השימוש בתכני האתר מאשרת את הסכמתך לתכני האתר ולשינויים שבוצעו בו או במדיניותו.

*השימוש בלשון זכר הינו לצורכי נוחות בלבד ומתייחס לשני המינים.

סעיף 1- מדיניות חנות האונליין

על ידי הסכמה למדיניות השירות, אתה מצהיר שאתה בן 14 לפחות ושנתת לנו את הסכמתך לאפשר את גישתך לכל אחד מהתכנים באתר. חל עליך איסור להשתמש במוצרים לכל מטרה לא חוקית- הפצה או העתקה של זכויות יוצרים.

כל מאפיין או כלי שנוספים לחנות הנוכחית כפוף גם הוא לכל התנאים והמדיניות.

סעיף 2- שלמות ועכשוויות המידע

איננו אחראים אם כל מידע שהיה נגיש דרך אתר זה אינו מדויק, מלא או עכשווי. התוכן שאתר זה מכיל הוא כללי בלבד ואין להסתמך עליו או להשתמש בו כמקור יחידת לקבלת החלטות ללא היווצעות מראש, באופן מדוייק יותר, שלם יותר ושמקדיש יותר זמן עם מקורות מידע נוספים. כל הסתמכות על המידע באתר זה היא על סיכונך בלבד.

אתר זה עלול להכיל עלול להכיל מידע לא עדכני. אנו שומרים על הזכות לשנות את התכנים של אתר זה בכל זמן אך אינה חלה עלינו החובה לעדכן כל מידע באתרינו. אתה מסכים שזוהי אחריותך לפקוח עין על שינויים באתר.

סעיף 3- שינויים לשירות ולמחירים

שינויים במחירי המוצרים יכולים עלולים להשתנות ללא אזהרה.                  

אנו שומרים על הזכות לשנות או להפסיק את השירות (או כן תוכן מהשירות) ללא הודעה בכל זמן. איננו מחויבים לך או לכל צד שלישי לכל התאמה או שינוי, שינוי במחיר, או אי הפסקה של השירות.

סעיף 4- מוצרים או שירותים

חלק מהמוצרים או השירותים עלולים להיות זמינים רק אונליין דרך האתר.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את הכמויות של כל מוצרים או השירותים שאנו מציעים. כל התיאורים של המוצרים ותמכורם כפופים לשינויים בכל עת ללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתינו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק כל מוצר בכל עת.
איננו מתחייבים כי האיכות של כל מוצרים, שירותים, מידע, או חומר אחר שנרכש או הושג על ידך עונה על הציפיות שלך, או שכל שגיאה בשירות תתוקן.

סעיף 5 – פרטי חיוב וחשבון

חובתך לספק מידע עכשווי, מלא ומדוייק בכל הקניות שתבצע בחנות שלנו. אתה מסכים לעדכן את החשבון שלך באופן מיידי ומידע אחר, לרבות כתובת הדוא"ל שלך ואת מספרי כרטיסי אשראי ותאריכי התפוגה, כדי שנוכל להשלים עסקאות וניצור עמך קשר במידת הצורך.

סעיף 6 – כלים אופציונליים
אנו עשויים לספק לך גישה לכלים של צד שלישי על אשר לא תחת פיקוחנו ושליטתנו. אתה מאשר ומסכים כי אנו מספקים גישה לכלים כאלה ללא כל אחריות או תנאי מכל סוג שהוא. לא נישא באחריות כלשהי הנובעת מהסכם זה או בקשר לשימושך בכלי צד שלישי אופציונלי.
כל שימוש על-ידך של כלים אופציונליים המוצעים באמצעות האתר תלוי אך ורק על אחריותך בלבד ואתה צריך לוודא שאתה מכיר ומאשר את התנאים שבהם כלים ניתנים על ידי ספק צד שלישי רלוונטי.

סעיף 7- הסרת אחריות

איננו מבטיחים, מצהירים או מתחייבים כי השימוש שאתה עושה בשירות שלנו לא יופרע, יהיה מאובטח או נקי משגיאות. איננו מתחייבים כי התוצאות שהיו יכולות להתקבל מן השימוש בשירות תהיינה מדויקות. אתה מסכים כי מעת לעת אנו עשויים להסיר את השירות לתקופות מוגבלות של זמן או לבטל את השירות בכל עת, ללא הודעה מראש. אתה מסכים באופן מפורש כי השימוש שלך, או חוסר היכולת להשתמש בשירות הוא על אחריותך בלבד. השירות וכל המוצרים והשירותים שיועברו אליך באמצעות השירות (למעט כפי שצוין על ידינו) מסופק כפי שהוא וזמין לשימושך, ללא אחריות או תנאים מכל סוג שהוא.

בשום מקרה דן פיטנס: מנהלים, עובדים, סוכנים, ספקים, נותני שירותים או בעלי רישיונות תהיינה אחראים לכל פגיעה, הפסד, תביעה, או ניזק ישיר, עקיף, מקרי או נזק תוצאתי מכל סוג שהוא. אין על "דן פיטנס" אחריות כזו או אחרת, הנובעים השימוש שלך בשירות או כל במוצרים שנרכשו באמצעות השירות או עבור כל טענה אחרת קשורה בכל דרך השימוש שאתה עושה בשירות או כל מוצר, כולל, כל טעות או השמטה בכל תוכן, או כל אובדן או נזק מכל סוג שהוא שייגרמו כתוצאה של השימוש בשירות, בתוכן או במוצר באמצעות השירות.

סעיף 7 – מדיניות פרטיות
אנו מבטיחים לא להשתמש בכל מידע שלך שימסר לנו למטרות לא הולמות וכן לא להשתמש בו עם כל גורמי צד שלישי. המידע שלך ישאר מאובטח.

לכל בעיה: danfitnessz@gmail.com