תקנון תכנית האימונים קליסטניקס פרו

מתאמנ\ת יקר\ה, אנחנו ממש שמחים על הצטרפותך לתכנית האימונים המובילה בישראל – קליסטניקס פרו. 

* בעת רכישתך את תוכנית האימונים תקבל משתמש אישי להתחברות. המצאות המשתמש הזה אצל גורם כלשהו, עם הפרטים האישיים שלך בתוכו, יהיוו עילה להפרת זכויות היוצרים של דן פיטנס ועילה לתביעה משפטית.

* לאחר שבוצע החיוב, אין אפשרות לקבל החזר כספי. כדי שהמנוי לא יתחדש, שלחו מייל ל- danfitnessz@gmail.com

* כעסק אימוני אונליין בישראל, אנחנו רוצים לתת הזדמנות טובה לנסות את שיטת קליסטניקס בצורה מקצועית, אבל אנחנו חייבים להגן על עצמינו כדי להמשיך להתקיים ולעזור להרבה אנשים.

אז אם אתם כאן כי אתם דואגים שלא תקבלו תוכן מספק ומקצועי עבור הכסף שתשלמו, הסירו דאגה מליבכם  – כי התוכנית מקצועית ומושקעת ביותר ואתם תאהבו אותה.

אבל, אם אתם מתכננים מראש לבקש החזר כספי, התוכנית לא מתאימה לכם.

באופן כללי אנחנו לא מקבלים ביטולים אלא נותנים אחריות לתוצאות: אם ניסיתם את התוכנית במשך חודשיים בתום לב ועבדתם לפי הההוראות ולא השגתם שינוי בגופכם, תוכלו להגיש בקשה והיא תיבדק בקפידה.

לסובלים מבעיה בריאותית זמנית, ניתן להקפיא את המנוי:

* במידה ואתה רוצה להפסיק את המנוי כי הוא לא מתאים כרגע מסיבה בריאותית מוצדקת ע"י רופא בכתב – תוכל לקבל ארכה לתקופת המנוי שלך ללא עלות.

אז רק אם אתם עומדים בקריטריונים, שלחו לנו שלחו מייל ל- danfitnessz@gmail.com

* השימוש בתוכניות אימון אלו הם באחריות המשתמש בלבד. יש להיוועץ ברופא ובמדריך כושר מוסמך טרם השימוש בהם! לא כל התרגילים מתאימים לכולם והינם בגדר המלצה בלבד. בכל מקרה של כאב, חולשה,  סחרחורת או אי נוחות, יש להפסיק את הפעילות באופן מידי.